מעָבר אל התודעה הקוונטית.

(הכתוב בלשון נקבה אבל פונה גם אל גברים)
אנו בתקופה של אפשרויות מדהימות, הזמן מואץ והיכולות העוצמתיות שלך עולות ומתגלות יותר ויותר הבורא/ת שבתוכך, את, מבקש/ת להתאחד ולבטא את עצמו ביצירת מציאות מבוקשת.

אבל, ישנם הרבה קשיים, מאבקים פנימיים וחיצוניים המרכיבים את המציאות שלנו רעידות אדמה, מלחמות, פנימיות וחיצוניות. האם אני ראויה להצלחה, האמונה שהחיים יכולים להיות קלים בריאים אך במציאות אנחנו עובדות בעבודה לא מספקת, "נלחמות" על לקוחות על הקיום. ובגדול לא מממשות את עצמנו באופן מלא שלם וקל.

והסיבה, (הפתיע גם אותי כשגיליתי אותה) היא שהתקדמנו!

אנחנו אמורות לעשות פחות בכדי לייצר יותר. מוזר, הפוך ממה שהורגלנו, אך עם זאת ממש הגיוני.

אם עד עכשיו הגעת ממקום למקום (באופן מטפורי, ובחרי מה שמתאים) בעזרת אופנים/אוטו/מטוס, עכשיו קבלנו חללית!
והחוקים השתנו.

אם ננסה לדווש בחללית או ללחוץ על הגז בחללית או לנסות לכפות את החוקיות של המטוס על החללית, היא לא תפעל ואנחנו פשוט נשאר במקום. התסכול יעלה ונרגיש שהלכנו שנות אור אחורה, כשבעצם: התקדמנו שנות אור קדימה!

ההרגל הוא לבחור את המטרה, לראות מה חוסם אותך ואז לטפל ולשפר את החוויה במציאות הקיימת. את בודקת מה השיעור שלך, מה התיקון שיש לך בחיים האלה, ומרפאת, משפרת, מתקנת, שוב ושוב ושוב ושוב..

אם נדמה את החיים האלה שאותם את חיה למגרש משחקים, עם החוקיות שלו, למשל, במגרש המשחקים הזה כל הילדים/אנשים, זורקים כדורים בלי להסתכל במי הם פוגעים, בחוויה שלא רואים אותך. לא כייף.. כל עוד תשארי במגרש המשחקים הזה זו תהיה החוקיות שתפעלי מולה, את יכולה שלא להזדהות איתה, את יכולה להכין כלים שיגנו עליך מפני הכדורים שנזרקים אליך אבל שום דבר בעצם לא ממש ישתנה פיזית, רק תשפרי את החוויה, תשחקי את המשחק יותר טוב.

בחוקיות החדשה, ה"חללית", התודעה הקוונטית, בעצם מאפשרת לך לנוע לאיזה מגרש משחקים שאת רוצה. את בוחרת את החוקיות מתוך החיבור למהות. מתוך ההתחברות לתודעה הקוונטית כל הפוטנציאלים האפשריים נעשים נגישים יותר.
התודעה הקוונטית שאליה הגענו, מה זה אומר? במילה אחת: אחדות.

אחדות של מה?
שלך עם החיים, עם האל/ה שאת, האחדות כתפיסה, כדרך בה את הולכת האחדות הזורמת בנימי הבריאה והחיים! מתוך החיבור הזה נברא מציאות, מתוך העוצמה שלך והחיבור העמוק.

כאשר הדרך היא אחדות, הכלים הלינארים (עבר הווה עתיד), כבר לא עובדים, אני עושה עכשיו בכדי שבעתיד אקבל העבודה/בן זוג/בריאות/… שאני רוצה. השימוש בכלי לינארי שמתעסק עם ה עבר בכדי לייצר הווה ו עתיד קלים בהירים וחופשיים יותר (שוב השיפור הזה..), משמר את ההפרדה, את הפירוד. ולא מאפשר לאיחוד, לאנרגיה הקוונטית, לברוא את המציאות. להיפך השימוש בהם ובתפיסה הזו רק מרחיקה אותנו מן ההגשמה.

אין כאן נסיון לבטל את הזמן, אי אפשר, מתוך הכבוד והחיבור לזמן וללינאריות, נעבור למבט קוונטי וניסי.

בקורס בן 10 מפגשים, 3 שעות כל אחד, תקבלי את הכלים להתחבר לתודעה הקוונטית, וליצור בה, כבורא/ת שאת!
עלות הסדנה 3,500 (ניתן לחלק לעד __ תשלומים)

 

  להרשמה   

  עם אילו כלים תצאי מהקורס

  Costa Rican Frog סינכרון ואיחוד עם התדר של מניפת החיים
  Costa Rican Frog תלמדי איך להשתמש בה בכדי לרפא את הגוף והנפש שלך ושל הקרובים לך וכמובן כדור הארץ.
  Costa Rican Frog תתחברי למאסטר הפנימי
  Costa Rican Frog תלמדי על הנדיבות הקוונטית – חיבור לאנרגיית ריפוי עוצמתית.
  Costa Rican Frog הכרות עם ה D.N.A עבודה וריפוי איתו, בעזרתו.
  Costa Rican Frog חיבור אל המאסטר במרחב הקולקטיבי – בפנים את יודעת שאת מיוחדת וזוהרת אך כשזה מגיע לביטוי בחיים, בעולם את לא               מצליחה לזוז. הדרך נתקעת ומגמגמת. כאן תלמדי איך לבטא את העוצמה שכל כך בהירה לך בפנים, בעולם.
  Costa Rican Frog תאחדי בין האלוהי שבתוכנו לבין האנושי.
  Costa Rican Frog נעבוד במרחב תומך עם א-נשים שהולכות בדרך דומה, מטפלות מודעות.
  Costa Rican Frog הקורס אינו עבור א-נשים אשר נמצאים בתחילת דרכם הרוחנית.. (למרות שבחוויה כולנו רק בהתחלה..)

   

  על המנחה טובה אלדד

  מורת דרך. עוסקת כ25 שנה בטיפול תקשור ולימוד של הילינג ומודעות. בשיטות של ריפוי קוונטי וד.נ.א. הביאה ופיתחה את שיטת "מניפת החיים" והשתמשה בכלים אלו כדי להחלים ממחלה גנטית, ולשפר את איכות החיים שלה ולהחלים מסרטן שהתגלה בגופה בעבר.

  טובה מובילה אנשים בדרך של חקירה פנימית להכרת הפוטנציאלים הטמונים בדנ"א של כל אחד ולמימוש שלהם, בדרך של  העצמה ויצירת המציאות הרצויה.

  חוקרת ויוצרת מתוך התבוננות עמוקה עלינו, בני האדם, כחלק משלם מורכב ומופלא, בונה טכניקות מגשרות להגשמת היעוד העצמי, בריאות פיזית, רגשית ומנטאלית ואיזון ביניהם.

   

  על 'מניפת החיים'

  המניפה הנה מבנה אנרגתי וכשמה כך היא, מחוברת לתדר החיים – שמחה, אהבה, זרימה, יצירה, ביטוי חופשי.

  מניפה בעלת מודעות – אינטילגנציה ומובנת בה הבחירה החופשית. היא לא תרפא או תשנה דבר שאינו מוכן לריפוי או לשינוי.

  המניפה מטבעה מגיעה מהמהות ומחברת למהות, בעצם הנוכחות שלה, מאזנת בין ניגודים בין קונפליקטים פנימיים, גופניים ומאפשרת צמיחה מתוך היש והאלוהי.

  החיבור למהות, מקרב אותך למימוש הפוטנציאל השלם והמלא בך. ומתוך החיבור העמוק גם מקרבת אליך את המציאויות להגשמת עצמך.

   להרשמה